17 Aralık 2013 Salı

Garnier Nem Dengesi Matlaştırıcı Sorbe

Garnier Nem Dengesi Matlaştırıcı Sorbe ile yağlanmalar kontrol altına alınıyor. Karma ve yağlı ciltlerin ihtiyaçlarına özel geliştirilen Nem Dengesi, nemlendiricinin bir adım ötesinde. Klasik nemlendiriciden daha fazlasını hak eden cildiniz için. 24 saat nemlendirme sağlayarak cildin kaybettiği nemi kazanmasına ve bir ay içinde cildin doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı oluyor. Karma ve yağlı ciltlere özel olarak geliştirilen matlaştırıcı sorbe dokusu gün boyu parlamayla savaşırken, cilt rengini eşitleyerek pürüzsüzleştiriyor.

 Önce dergiden eşantiyonunu bi kaç denemiştim cildimdeki değişime inanamadım gerçekten bu kadar kullanımda bile etki etmişti yani.Bundan sonra favori nemlendiricim bu oldu kolay kolay değişicegimi hiç sanmıyorum kızlar.


Yeşil çay özlerinden oluşturulmuş, besleyiciler açısından zengin nemlendirici anında nem artışı sağlıyor. Hafif sorbe dokusu yağsız bir yapıda ve hızlı emiliyor. Size gün boyu süren bir tazelik sağlıyor. Sabah ve akşam olmak üzere temizlenmiş yüzünüze uygulamanız yetiyor. Fiyatı 14,99tl ama ben Carrefour'da 10 tlye indirimden aldım şu sıralar kaçırmayın derim.İçinde paraben bulunmaması +1 puan ve kokusuna gelirsek bayıldıgımı söyliyebilirm kızlar gerçekten o kadar soft bi kokusu varki cildiniz misler gibi kokuyor :)

Sevgiler

XO

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bunlarda İlginizi Çekebilir

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...